Szukaj w działach:
Operator lasera CNC
Numer ogłoszenia: 121
Data dodania: 30.01.2019
Kategoria: Produkcja
Wojewodztwo: Inne
Miejscowość: Ede
Kraj: Holandia

Obowiązki

Opis stanowiska:

- obsługa lasera CNC (Bystronic) oraz od czasu do czasu innych maszyn : szlifierka, giętarka itp.
- praca na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:

- wynagrodzenie: 520 euro/40h (po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia)
- pracę na długi okres czasu
- możliwe nadgodziny
- trening na inne maszyny dla osób posiadających doświadczenie tylko na laserze CNC

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze lasera CNC
- chęć przyuczenia do pracy na innych maszynach
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy i preferowany własny samochód
- dyspozycyjność
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz (w 2019 r.)

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem Operator lasera Ede

Nazwa firmy: PRAN
Numer telefonu: 326304042
Adres e-mail: a.zawadzka@pran.eu
Partnerzy