Szukaj w działach:

Oroox Lab sp. z o.o.

Kapelanka 12.
30-347 Kraków
woj. Małopolskie
Polska
tel. 128812094
e-mail: poland@oroox.com
http://oroox.com/pl

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Holenderski

Opis

Firma została założona w Liechtensteinie w 2014 roku i posiada biura we Frankfurcie, Zurychu, Wiedniu, Krakowie i Brukseli. Wspieramy firmy niezawodnymi, skutecznymi i bezpiecznymi rozwiązaniami w zakresie indywidualizacji. W połączeniu z naszymi osobistymi wizjami i wyrafinowanym myśleniem, już dziś spełniamy wymagania jutra. Nasze produkty i usługi są w użyciu na całym świecie. Firma jest zarządzana przez prezesa i założyciela Markusa Hannesa Wintera.

Nasi klienci są w centrum naszej uwagi. Wśród klientów Oroox są podmioty różnej wielkości w wielu branżach i krajach, szczególnie w obszarze produkcji. Wśród nich są liderzy rynku europejskiego i światowego. Pracujemy dla firm, które wszyscy znają, a także dla ambitnych start-upów z fantastycznymi pomysłami, które są w dużej mierze nieznane i dopiero na początku ich ścieżki rozwoju. Klienci Oroox zawsze mają bardzo innowacyjne, jeśli nie rewolucyjne nastawienie do biznesu, a ich rozwiązania dają całkowicie nowe możliwości. Z przeważającą większością z nich współpracujemy już od wielu lat, co zaowocowało prawdziwymi partnerstwami.

Oferta

Technologia firmy Oroox jest w czołówce dostępnych technologii z obszaru produkcji i CPQ. Poprzez umożliwienie globalnej konfiguracji, planowania oraz projektowania produktów w połączeniu z produkcją, Oroox umożliwia całkowicie nowe modele biznesowe w przestrzeni Przemysłu 4.0, ułatwiając ludziom na całym świecie tworzenie złożonych produktów i procesów produkcyjnych.

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy