Szukaj w działach:

Języki

Polski, Angielski

Opis

Świat kół i zestawów kołowych TENTE w całej okazałości “Better Mobility. Better Life.” („Lepsza mobilność. Lepsze życie”) – to nasza inspiracja do tego, by pchnąć Cię do przodu dzięki naszym rozwiązaniom mobilnościowym!

Oferta

Globalny serwis kół i zestawów kołowych

Nasze koła i zestawy kołowe zapewniają większą mobilność, co przekłada się na poprawę warunków pracy i lepszą jakość życia. Od ponad 90 lat zajmujemy się wytwarzaniem kół i zestawów kołowych. Od momentu założenia naszej firmy w 1923 roku w dzielnicy Tente miasta Wermelskirchen nieustannie się rozwijamy i dziś nasze przedstawicielstwa znajdują się na wszystkich pięciu kontynentach. Jako największy producent zestawów kołowych w Europie zdobyliśmy wyjątkową pozycję na rynku dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów, naszemu dużemu doświadczeniu i innowacyjnym rozwiązaniom przystosowanym do indywidualnych potrzeb. Dysponujemy odpowiednimi rozwiązaniami umożliwiającymi spełnienie wymagań we wszelkich zastosowaniach — od wózków sklepowych i łóżek rehabilitacyjnych po wózki podnośnikowe do transportowania ton ciężkich towarów.

Indywidualne i skrojone na właściwą miarę rozwiązania firmy TENTE — producenta zestawów kołowych

Koła i zestawy kołowe są produkowane z materiałów wysokiej jakości, takich jak guma lita lub składniki syntetyczne. W naszych działaniach zawsze myślimy o przyszłości i kładziemy ogromny nacisk na perspektywiczną produkcję zgodną z zasadami zrównoważonego rozwoju z wykorzystaniem materiałów przyjaznych dla środowiska. Poza przywiązywaniem wagi do jakości wyrobów skupiamy się również na ich atrakcyjnym wyglądzie. Nasze zestawy kołowe zdobyły szereg nagród w dziedzinie wzornictwa. Jeśli chcesz nabyć koła lub zestawy kołowe przystosowane do specjalnych wymogów, również w tym zakresie będziemy odpowiednim partnerem dla Ciebie. Nasi doświadczeni inżynierowie opracują rozwiązania specjalne zgodne ściśle z Twoimi pomysłami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych wyrobów albo interesuje Cię produkt przystosowany do indywidualnych potrzeb, zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszym sympatycznym zespołem serwisowym. Nie możemy się już doczekać, by pomóc Ci zwiększyć mobilność!

Kategorie

Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

powrót
Partnerzy