Szukaj w działach:

DOMGOS Sp. z o.o.

ul. Bosacka 52
47-400 Racibórz
woj. Śląskie
Polska
tel. +48 32 414 95 94
fax. + 48 32 415 47 82
e-mail: biuro@domgos.com
e-mail: handel@domgos.com
www.domgos.com

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki

Opis

Domgos Sp. z o.o. - to świetny partner w zakresie obróbki tworzyw sztucznych, obróbki plastycznej metali, obróbki skrawaniem.

Oferta

„Element Twojego biznesu” to motto przewodnie naszej firmy. Produkujemy elementy wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu łącząc kilka technologii wytwarzania. Nasz park maszynowy pozwala wykonywać produkty metodą wtrysku, obróbki skrawaniem, elektrodrążone, spawane, gięte oraz łącząc dowolnie te metody. To pozwala nazwać nas firmą uniwersalną. Dodatkowo wykonujemy dokumentację konstrukcyjną zleconych detali, wdrażając je kompleksowo do produkcji oraz modelując i wykonując prototyp na drukarkach 3D.

W portfolio wykonywanych produktów mamy między innymi akcesoria meblowe, produkty dla branży energetycznej, detale do motoryzacji, elementy do pieców CO oraz formy do wtryskarek. Oprócz produkcji seryjnej zajmujemy się także projektowaniem, konstruowaniem i wykonawstwem urządzeń specjalnych dla różnych gałęzi przemysłu.

Jeżeli poszukujecie elastycznego działania, konkurencyjnej oferty oraz wykonawcy, który zrealizuje profesjonalnie zamówienie począwszy od dobrania technologii po gotowy produkt, zapraszamy do współpracy!

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy