Szukaj w działach:

WEBINAR - zasady stosowania CoroDrill® DS20 - online [19.2.2020]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Zwiększ produktywność i zredukuj zapasy magazynowe narzędzi dzięki nowym wiertłom na płytki wymienne. 


CoroDrill® DS20 jest pierwszym na rynku wiertłem na płytki wymienne umożliwiającym wiercenie otworów o głębokości sięgającej 7×DC.

Nowe wiertło CoroDrill® DS20 od Sandvik Coromant występuje w dwóch zakresach długości, wynikających z zakładanej głębokości wiercenia. Zakres długości 4-5 x wymiar średnicy to zasadniczo rozwiązanie z kategorii „podłącz i używaj”. Chcąc cieszyć się niskimi wartościami odchyłek wymiaru dla większych długości, tj. z zakresu 6-7 x średnica wystarczy stosować się do kilku prostych zasad. Bez względu na to, czy chodzi o wiercenie w przedmiotach o nieregularnej powierzchni, otwory pod dalszą obróbkę, otwory krzyżujące się lub wiercenie niepełnych otworów – mamy opracowane właściwe strategie.

Wszystkie te kwestie oraz korzyści wynikające z użytkowania najdłuższych w swojej klasie wierteł CoroDrill® DS20 wyjaśnią eksperci Sandvik Coromant podczas webinaru w dniu 19 lutego 2020 r. o godz. 9:00 (czasu środkowoeuropejskiego). Na zakończenie spotkania będzie możliwość wejścia w dialog z prowadzącymi.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa!

Nie czekaj! Zarejestruj się teraz!

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy