Szukaj w działach:

V Konferencja Techniczna - Kielce [27.8.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych

 


Polska Izba Konstrukcji Stalowych zaprasza do udziału w V Konferencji Technicznej, która odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia 2019 r. w Kielcach.

Sierpniowa Konferencja Techniczna to wydarzenie merytoryczne, adresowane do kadry technicznej przedsiębiorstw branży konstrukcji stalowych. W tym roku Konferencja Techniczna odbędzie się już po raz piąty, a jej tematyka zostanie w całości poświęcona połączeniom w konstrukcjach stalowych.

Zgodnie z przyjętym zwyczajem, pierwszego dnia wydarzenia odbędą się prezentacje marketingowe firm z branży konstrukcji stalowych. Wieczorem uczestnicy wezmą udział w integracyjnej imprezie plenerowej, która na pewno ułatwi nawiązanie nowych kontaktów towarzyskich
i biznesowych.

Program drugiego, merytorycznego dnia Konferencji podzielono na dwie sesje – pierwsza dotycząca połączeń spawanych, w czasie której omówione zostaną m.in.: aktualny stan normalizacji w zakresie projektowania połączeń spawanych oraz istotna dla branży spawalnictwa rewolucja przemysłowa 4.0. Natomiast druga sesja dotyczyć będzie elementów złącznych i w jej czasie nacisk zostanie położony na projektowanie połączeń śrubowych z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania – CONSTEEL oraz BIM.

ZAPROSZENIE

Pełny program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Konferencji.

Strona www:
www.piks.com.pl

Miejsce:
Hotel BINKOWSKI
ul. Szczepaniaka 42
25-043 Kielce


 

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy