Szukaj w działach:

LASYS 2022 - Stuttgart [21.6.2022]


Targi Stuttgarckie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Rozwiązań Systemowych w Laserowej Obróbce Materiałów LASYS, które w dniach od 21 do 23 czerwca 2022 r. odbędą się w Stuttgarcie.

To jedyna międzynarodowa impreza wystawiennicza, która skupia się na inteligentnych systemowych rozwiązaniach laserowej obróbki materiałów, pokazuje różnorodność wykorzystywanych materiałów, a także specjalne oraz nowe obszary zastosowań. Prezentowane są także w pełni zautomatyzowane systemy, które dają się szybko i elastycznie przekształcić oraz mogą być używane w jednym procesie produkcyjnym zarówno do cięcia, spawania, wiercenia, czy wycinania. 

Wydarzenie stanowi idealną platformą nie tylko na zaprezentowanie aktualnej oferty, wymianę informacji oraz rozmowy z obecnymi klientami, ale przede wszystkim stwarzają okazję do nawiązania nowych kontaktów handlowych z partnerami z całego świata. 

Zakres tematyczny targów LASYS: 

  • Urządzenia i maszyny laserowe w systemach produkcyjnych (technologie łączenia, cięcia, znakowania i etykietowania, mikroobróbka powierzchni), agregaty laserowe, źródła lasera, obsługa narzędzi, systemy pomiarowe, sterowanie, urządzenia zabezpieczające.  
  • Procesy produkcyjne i materiały: metody produkcji (łączenie, cięcie, modyfikowanie właściwości materiału, powlekanie, kształtowanie wstępne materiału, Rapid Prototyping, obróbka plastyczna, znakowanie/etykietowanie, procesy hybrydowe).  
  • Usługi: podwykonawstwo produktów i usług, inne usługi (szkolenia, programowanie, uruchomienie systemów laserowych, dobór technologii, certyfikaty, dofinansowanie).

Strona www: 
www.messe-stuttgart.de
www.eurotargi.com/lasys

Miejsce:
Messe Stuttgart
Messepiazza 1
70629 Stuttgart, Niemcy

Kontakt:
Kornelia Schlingelhoff
Manager Projektu
+49 711 18560 2374 
cornelia.schlingelhoff@messe-stuttgart.de

Przedstawicielstwo Targów Stuttgarckich w Polsce
Tel.: +48 22 620 71 98
E-mail: biuro@eurotargi.com


POWIĄZANE
CONTROL-STOM wiosną 2022 roku Po dwóch przełożonych z powodu pandemii edycjach jesiennych Targi Przemysłowej Tec...
ITA - Realizacja usługi skanowania i modelowania 3D Podejmując się realizacji zlecenia w zakresie skanowania 3D firma ITA dba o zachowanie naj...
Poradnik zakupowy cz.3 - oprogramowanie i serwis lasera fiber Laser do sprawnego i bezawaryjnego działania potrzebuje dobrego oprogramowania i fachoweg...
Dzień Innowacji Prima Industrie Prima Industrie podczas pierwszego wydarzenia „Dzień Innowacji” zaprezentował...
Dlaczego laser fiber tnie taniej? Laser fiber stał się atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych urządzeń CO2. Zawdzięcza to ...
Efektywne cięcie rur i profili w przystępnej cenie? Nowa seria laserów fibrowych TL II Generacji Dlaczego warto ciąć rury laserem? Wycinanie laserowe jest coraz bardziej popularne. Techno...
Partnerzy