Szukaj w działach:
Specjalist/ka Badań NDT
Numer ogłoszenia: 289
Data dodania: 24.08.2023
Kategoria: Produkcja
Wojewodztwo: Małopolskie
Miejscowość: Kraków
Kraj: Polska

Obowiązki

• Samodzielne wykonywanie badań nieniszczących zgodnie z kwalifikacjami i procedurami;
• Interpretacja i ocena wyników zgodnie z obowiązującymi normami, wytycznymi lub specyfikacjami;
• Opracowywanie dokumentacji z badań, zgodnie z wymaganiami norm, przepisów prawnych, metodyki badań czy wymagań Klienta;
• Przestrzeganie wymagań instrukcji dot. prawidłowej obsługi, konserwacji, transportu i przechowywania powierzonego sprzętu badawczego;
• Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie;
• Doświadczenie w pracy w obszarze badań nieniszczących;
• Certyfikat kompetencji wg PN EN ISO 9712 min. stopnia 2 w metodzie RT, mile wiedziane certyfikaty w metodach UT, MT, VT, PT;
• Obsługa programów i aplikacji biurowych, MS Office (Word, Excel); Znajomość zagadnień technicznych;
• Mile widziana znajomość języka angielskiego;
• Rzetelność i systematyczność w pracy - zaangażowanie w realizację zleconych zadań;
• Prawo jazdy kat. B

Nazwa firmy: Polimer Tech
Numer telefonu: 602 231 411
Adres e-mail: kariera@polimer.tech
Partnerzy