Szukaj w działach:

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki

Opis

Firma Evoltec jest czołowym dostawcą maszyn automatyzujących produkcję wiązek kablowych oraz stosowanych w nich komponentów.W ofercie firmy znajdujesię portfolio wiodących producentów branży m.in.Komax,Wezag,Mecal,Zoller+Frholich,Mecalbi,które gwarantują klientom wysoką efektywność i niezawodność–od urządzeń stanowiskowych po w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. 
Firma jest wyłącznym przedstawicielem szwajcarskiej spółki Komax w zakresie pełnej gamy jej produktów w Polsce i na Litwie. Rozwiązania dostarczane przez Evoltec znajdują zastosowanie m.in.w branżach: motoryzacyjnej i transportowej,elektrotechnicznej,produkcji szaf sterowniczychczy aparatury pomiarowej. 
ZespółEvoltecskłada sięobecniezblisko 20wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie tylko doskonale rozumieją potrzeby klientów firmy, ale również wspierają ich na każdym etapie współpracy – od doboru odpowiednich maszyn, przez ich profesjonalne dostarczenie i przygotowanie do eksploatacji,aż po wieloletnie wsparcie techniczne,serwis,aktualizację oprogramowania i szkolenia operatorów. 

Oferta

Kategorie

Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

powrót
Partnerzy