Szukaj w działach:

Ecoster

Skórzewska 63.
62-081 Przeźmierowo
woj. Wielkopolskie
Polska
tel. +48 513 078 100
e-mail: biuro@ecoster.pl
http://www.ecoster.pl
http://www.separator-chlodziwa.com

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki

Opis

Firma Ecoster produkuje przyjazny środowisku i efektywny separator oleju ECO-4 do czyszczenia chłodziw stosowanych przy obróbce metali. Urządzenie pozwala wydłużyć okres stosowania chłodziwa i tym samym obniżyć koszty związane z jego zakupem i utylizacją oraz przedłuża żywotność narzędzi, a eliminacja oleju z chłodziwa podawanego na narzędzia skrawające w znacznym stopniu ogranicza powstawanie mgły olejowej. Separator może być dodatkowy wyposażony w przepływowy sterylizator UV.
 
Oferujemy ZNAKOWARKI Mikroudarowe oraz Laserowe renomowanej włoskiej firmy BERMA. Znakowarki stacjonarne, przenośne, bateryjne oraz znakowarki do integracji w linie przemysłowe.

Firma Ecoster posiada również odkurzacze przeznaczone do chłodziwa i wiórów – pozwalają wyczyścić wanny zbiorcze pod maszyną i odseparować wióry od chłodziwa. Posiadamy również w ofercie przemysłowe parownice – dezynfekcja (wirusy, COVID-19, bakterie, drożdże. inne drobnoustroje) i głębokie czyszczenie suchą parą maszyn, silników, wanien zbiorczych pod maszyną, itp. oraz kolektory mgły olejowej EXOMIST – niezwykle wydajne i proste w obsłudze oraz konserwacji (ale mamy też wersje ekonomiczne - prostsze i tańsze).

Oferta

Oferujemy również specjalnie wyselekcjonowane używane obrabiarki CNC – wszystkie gotowe do instalacji i pracy. Naszym partnerem jest RK International Machine Tools z Anglii - firma z ponad 60 letnim doświadczeniem w handlu maszynami i ich serwisowaniu. Więcej na www.ecoster.pl

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy