Szukaj w działach:

DREMA 2020 - Poznań [15.9.2020]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2020, które odbędą się w dniach 15-18 września 2020 r.


DREMA to jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w Polsce. Prestiż targów podkreśla także fakt, że znajdują się na liście 15 światowych wystaw dedykowanych przemysłowi obróbki drewna, oficjalnie popieranych przez Europejską Federacją Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.

W ramach targów DREMA w Poznaniu prezentowane są technologie jutra oraz rozwiązania poświęcone obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu i energii z drewna. Ich uzupełnieniem są maszyny do rozkroju oraz szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe, a także kleje i lakiery.

Osobną przestrzeń stanowi Pawilon Promocji Drewna - unikatowa powierzchnia pokazująca potencjał drzemiący w surowcu drzewnym. Cztery dni targów wypełnione będą prezentacjami nowości produktowych i merytorycznymi wydarzeniami podejmującymi najbardziej aktualną problematykę branży drzewnej i meblarskiej, a także prezentacjami, warsztatami i fabrykami na żywo.

DREMA, poza czysto biznesowym charakterem, pełni również liczne funkcje: edukacyjną, charytatywną, promocyjną – to wszystko sprawia, że oferta jest kompleksowa i przyciąga rzesze osób zawodowo i hobbystycznie związanych z obróbką drewna.

Więcej na stronie:
www.drema.pl

Miejsce:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14 
60-734 Poznań

Kontakt:
Dyrektor projektu
Andrzej Półrolniczak
tel.: +48 61 869 2321
tel.: +48 693 029 194
e-mail: andrzej.polrolniczak@grupamtp.pl

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy