Szukaj w działach:

Forum Mycia Przemysłowego 2019 - Wrocław [19.11.2019]


Druga edycja Forum Mycia Przemysłowego (European Industrial Cleaning Forum & Expo) odbędzie się w terminie 19-20 listopada 2019 r. we Wrocławiu.


Forum wraz z towarzyszącą wystawą jest wiodącym, niezależnym i otwartym dla wszystkich wydarzeniem biznesowym tej branży w centralnej Europie, skierowanym do wszystkich gałęzi przemysłu i ich fachowców zaangażowanych w technologie mycia części i komponentów, czystość techniczną VDA 19 i ISO 16232, obróbkę powierzchniową, jak również utrzymania poziomu czystości podczas całego procesu produkcyjno-logistycznego. W trakcie wydarzenia omawiane będą najnowsze technologie, innowacje i trendy w branży mycia przemysłowego dla przemysłu samochodowego, lotniczego, narzędziowego, ciężkiego, precyzyjnego, medycznego, optycznego, obróbki cieplnej i innych. 

Sukces pierwszej edycji Forum, duże zainteresowanie przemysłu, jak i liczne zgłoszenia nowych tematów gwarantują już teraz wysoki poziom również tej edycji. Uczestniczący fachowcy będą dzielić się swoją wiedzą podczas licznych prezentacji, dyskusji i indywidualnych rozmów. W trakcie Forum zostanie zaprezentowana pierwsza flota mobilnych laboratoriów czystości technicznej (VDA 19.1 / ISO 16232) na polskim rynku.

Dobór odpowiedniej technologii mycia i medium myjącego, jak i samej koncepcji urządzenia dla danego poziomu zabrudzenia i skali produkcji, nie jest możliwy bez dokładnego rozpoznania, z jakim zabrudzeniem mamy do czynienia, kiedy dane zabrudzenie powstało i czym zostało spowodowane. Forum Mycia Przemysłowego to kompendium wiedzy na temat aktualnie dostępnych technologii i metod mycia dla szerokiego zakresu zastosowań, od produkcji wielkoseryjnej i mycia dużych partii poprzez mycie pojedynczych części, mycie wstępne i mycie precyzyjne (dokładne i ultradokładne) aż do technologii przygotowania powierzchni części i komponentów przed operacjami nakładania powłok ochronnych, trybologicznych czy też ozdobnych (PVD, PACVD, CVD).

Zakres zagadnień obejmie między innymi: wodne media myjące, nieszkodliwe dla środowiska metody mycia rozpuszczalnikami w próżniowych, hermetycznie zamkniętych systemach, odtłuszczanie parowe, czyszczenie na sucho, gratowanie, mycie zalewowo-iniekcyjne czy też mycie i suszenie próżniowe, a także mycie hybrydowe czy Beyond. Nie zabraknie również takich tematów jak zabezpieczenie przed korozją, pakowanie i logistyka, kontrola oraz regeneracja kąpieli myjących.

Forum można potraktować jako szkolenie z podstaw mycia przemysłowego dla osób początkujących w branży, ale również jako forum dyskusyjne dla zaawansowanych profesjonalistów.

Strona www:
www.industrial-cleaning-forum.com

Miejsce:
Haston City Hotel
ul. Irysowa 1-3
51-117 Wrocław

Kontakt:

FOKA ENGINEERING
Dipl. Ing. Karol A. Forycki
Managing Director
Tel.: +49 170 734 2130

 

za 29 dni
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy