Szukaj w działach:

Advantech IoT Co-Creation Partner Conference - Serock [13.5.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Firma Advantech zaprasza na Konferencję „Advantech IoT Co-Creation Partner Conference”, która odbędzie się w dniach 13-14 maja 2019 r. w Serocku.


Świat niebywale szybko przekształca się w nową falę innowacji opartych na technologii. Advantech od samego początku znajduje się w sercu tej cyfrowej transformacji, pomagając integratorom systemów oraz użytkownikom końcowym w implementacji bardzo prostych aplikacji przemysłowych IoT za pomocą specyficznych dla domeny „pakietów gotowych do rozwiązania”. 

W trakcie zbliżającego się wydarzenia Advantech zaprezentuje swój innowacyjny model biznesowy Co-Creation z integratorami rozwiązań, jak również innowacyjne „gotowe do użycia”, łatwe do wdrożenia rozwiązania IoT dla inteligentnych miast oraz przemysłu 4.0.

Firma Advantech zaprasza integratorów rozwiązań i użytkowników końcowych działających w obszarze Automatyzacji Fabryki, Taboru Kolejowego, Sieci Energetycznych i Inteligentnych Miast, do udziału w spotkaniu, które pomoże znaleźć odpowiedzi i inspiracje do cyfrowej podróży wdrażającej rozwiązania IoT.

Więcej informacji oraz formularz rejestracji na stronie:
www.iotsummit.advantech.com

Miejsce:
Hotel Narvil Conference & Spa 
ul. Czesława Milosza 14A
05-140 Serock


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy