Szukaj w działach:

Green Industry Summit 2022 - Warszawa [6.10.2022]


Executive Club zaprasza 6 października 2022 roku do udziału w Konferencji Green Industry Summit, która odbędzie się w hotelu Arche Krakowska w Warszawie.   

„Green Industry Summit” to kontynuacja konferencji przemysłowej „Top Industry Summit”. Obecna edycja skupia się na wyzwaniach jakie są stawiane przed sektorem przemysłowym w kontekście realizacji celów zrównoważonego rozwoju.

W wybitnym gronie prelegentów i uczestników przeanalizowane zostaną zagadnienia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych, logistyki, transformacją sektora energetycznego oraz budowlanego w kierunku neutralności klimatycznej. Współpraca przy tym wydarzeniu stwarza możliwość wypowiedzenia się w eksperckim gronie, wśród osób i firm silnie związanych z sektorem przemysłowym. Jest to też okazja do wzmocnienia pozytywnego wizerunku firmy oraz wyróżnienia jej jako jednej z liderów zielonego przemysłu.

Zwieńczeniem konferencji będzie wieczorna gala rozdania nagród „Diamenty Green Industry”, podczas której zostaną uhonorowane firmy oraz liderzy, wyróżniający się dużą dynamiką wzrostu, korzystający z innowacyjnych rozwiązań pozwalających m.in. na optymalizację procesów produkcyjnych w ramach realizacji celów zrównoważonego rozwoju.

Strona www:
https://executiveclub.pl/green-industry-summit/

Miejsce:
Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237/U1
02-180 Warszawa

Partnerzy