Szukaj w działach:

Spotkanie SOLIDWORKS i SolidCAM 2017 - Wrocław [17.10.2017]


Firma Premium Solutions Polska zaprasza do udziału w ogólnopolskim seminarium użytkowników oprogramowania SOLIDWORKS i SolidCAM, które odbędzie się 17 października 2017 r. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.


To wydarzenie to idealna okazja do wymiany doświadczeń w gronie ekspertów i praktyków oraz szansa zapoznania się z nowościami rynku CAD/CAM.

Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w jednym z dwóch paneli tematycznych. W panelu CAD konsultanci przedstawią najnowsze możliwości oprogramowania SOLIDWORKS 2018, pozwalające na większą niż kiedykolwiek wydajność oraz efektywność każdego etapu procesu projektowania 3D.

W trakcie panelu CAM Użytkownicy będą mogli zapoznać się funkcjonalności nowej wersji programu SolidCAM – udoskonalenia ułatwiające pracę i przyspieszające obróbkę. Zaprezentowane zostanie również oprogramowanie NCBrain do efektywnej optymalizacji wygenerowanego kodu NC oraz programowanie robotów przemysłowych przy pomocy IrbCAM.

W części wystawienniczej można będzie zwiedzać stoiska naszych Partnerów, natomiast na zakończenie spotkania obejrzeć pokazy technologii SolidCAM iMachining, irbCAM i NCBrain na obrabiarkach sterowanych numerycznie w Centrum Technologicznym Premium Solutions Polska.
 

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie:
www.seminarium.premiumsolutions.pl

Miejsce:
Stadion Wrocław
al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Kontakt:
Premium Solutions Polska
Oddział we Wrocławiu
+48 71 728 24 00
wroclaw@premiumsolutions.plzakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy