Szukaj w działach:

Kompensacja wolumetryczna obrabiarek CNC - Online [15.4.2021]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowychYamazaki Mazak razem z partnerem wydarzenia, firmą KES Machine zapraszają na webinar poświęcony kompensacji wolumetrycznej obrabiarek CNC, który odbędzie się 15 kwietnia 2021 w godz. 10:00-11:00.


Wraz ze wzrostem wymagań dotyczących dokładności wytwarzanych produktów obrabiarkom i systemom obróbkowym stawia się są coraz wyższe wymagania. Kładzie się przede wszystkim nacisk na zwiększanie wydajności przy równoczesnym zwiększaniu dokładności obróbki. Aby uzyskać i utrzymać dokładność na poziomie kilku mikrometrów, należy kontrolować i kompensować szereg różnych rodzajów błędów.

Podczas spotkania online eksperci przyjrzą się bliżej istocie kompensacji, pokażą przebieg pomiarów wybranych osi obrabiarki VARIAXIS i-800, które przeprowadzone zostały w Centrum Technologicznym w Katowicach oraz podyskutują na temat uzyskanych wyników. 

Spotkanie jest nieodpłatne, interaktywne i stanowi doskonałą okazję do zdobycia nowej wiedzy w komfortowych warunkach - wystarczy komputer i połączenie z Internetem.

Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się za pomocą formularza zgłoszeniowego. Link do sesji zarejestrowani uczestnicy otrzymają na dzień przed planowanym spotkaniem. 

--> REJESTRACJA ON-LINE

Strona www:
www.mazakeu.pl/webinar-kompensacja-wolumetryczna


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy