Szukaj w działach:

Języki

Polski, Angielski

Opis

Od 2005 roku dostarczamy kompleksowe usługi w produkcji elementów z blachy czarnej, ocynkowanej, aluminiowej i nierdzewnej, profili oraz rur stalowych. Wykwalifikowana kadra i rozbudowany park maszynowy pozwalają nam zaoferować rozległy zakres wykonania zlecenia od opracowania konstrukcyjnego i szerokiego spektrum nowoczesnych technologii produkcyjnych, po montaż podzespołów i transport do klienta.
Nasz zespół stanowi ponad 200 pracowników.

Oferta

Pośród tysięcy wykonanych projektów znajdują się zarówno wielkogabarytowe konstrukcje o wysokim stopniu złożoności, po małe elementy wymagające ogromnej precyzji. Nasze doświadczenie zdobyliśmy w produkcji komponentów urządzeń przemysłu telekomunikacyjnego, informatycznego, energetycznego, części i zespołów agregatów chłodniczych, metalowych elementów mebli oraz dekoracji wewnętrznej i zewnętrznej czy konstrukcji maszyn rolniczych, taboru kolejowego i przemysłu stoczniowego.
Zakres naszej działalności i możliwości wyznacza klient i jego produkty, których realizacji z pasją podejmujemy się na co dzień.

Kategorie

Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

powrót
Partnerzy