Szukaj w działach:

Luma Investment otwiera Luma Automotive

Luma Investment otwiera Luma Automotive


Luma Investment poinformowała o planach utworzenia Luma Automotive, spółki zorientowanej na inwestycje w podmioty związane z branżą motoryzacyjną.

Spółki Grupy specjalizują się w zaawansowanych technologiach produkcji i obróbki metali. Jak informuje spółka, na tle polskiej branży przemysłowej to propozycja unikatowa z uwagi na specjalizację oraz nakłady na innowacje oraz badania i rozwój.

Aktualnie w skład Grupy Kapitałowej Luma Automotive wchodzą trzy podmioty. Odlewnia żeliwa w Kutnie, odlewnia cynku i aluminium Saga Poland oraz nowoczesna narzędziownia Luma Tools. Grupa cały czas aktywnie poszukuje nowych spółek do portfolio, które uzupełniałyby kompetencje technologiczne pozostałych podmiotów w zakresie produkcji i obróbki metali, szczególnie przy wykorzystaniu zaawansowanych technik Inudstry 4.0. W obszarze zainteresowań są firmy z Europy Środkowo-Wschodniej ze szczególnym uwzględnieniem rynku polskiego. Pod uwagę brane są spółki z sektora MSP z EBIDTA do 10 mln EUR. 

Branża automotive stanowi główny, lecz nie jedyny obszar działania Luma Automotive. Spółki grupy realizują zamówienia także dla przemysłu kolejowego, rolniczego, maszynowego, stoczniowego i innych.


Źródło: Luma Investment

Dodano 10.10.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy