Szukaj w działach:
Inspektor badań nieniszczących NDT (UT2 i MT2)
Numer ogłoszenia: 87
Data dodania: 05.09.2018
Kategoria: Produkcja
Wojewodztwo: Inne
Miejscowość: Roosendaal
Kraj: Holandia

Obowiązki

PRAN nr cert.1223.
Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
- Przeprowadzanie badań nieniszczących metodami UT i MT dla różnych klientów.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie- ok. 17 euro netto/h.
- Możliwość zaliczek.
- Płatne zakwaterowanie o wysokim standardzie (zawsze pojedyncze pokoje) – ok.70 euro/tyg i ubezpieczenie – 20 euro/tyg.
- Praca na długo w Holandii.
- Opieka koordynatorów.

Wymagania

- Doświadczenie jako inspektor NDT min. 2-3 lata.
- Aktualne certyfikaty MT2 i UT2 (normy EN473 lub ISO9712).
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Prawo jazdy.
- Chęć pozostania w Holandii na dłużej.
- Mile widziane certyfikaty na inne metody badań.

CV prosimy wysyłać na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem \'NDT\'

Nazwa firmy: PRAN
Numer telefonu: 0048326304042
Adres e-mail: a.zawadzka@pran.eu
Partnerzy