Szukaj w działach:
Inżynier Aplikacyjny / Application Engineer
Numer ogłoszenia: 287
Data dodania: 20.04.2022
Kategoria: Produkcja
Wojewodztwo: Dolnośląskie
Miejscowość: Polska
Kraj: Polska

Obowiązki

Do obowiązków ww. osoby będą należeć wdrożenia technologii i wsparcie klientów:
1. Programowanie i wdrażanie procesów obróbczych na obrabiarkach CNC (technologii) zgodnie z terminami projektów.
2. Optymalizacja technologii w celu osiągniecia założeń projektowych.
3. Identyfikacja i ocena ryzyk w procesach obróbczych oraz przeciwdziałanie im za pomocą rozwiązań / strategii działania.
4. Testy i odbiory technologii w centrali firmy SW w Niemczech i u klienta.

Wymagania

Wymagane doświadczenie:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechanika, mechatronika, budowa maszyn, itp.), - minimum 3-letnie doświadczenie we wdrożeniach
i optymalizacji technologii,
- minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe
w branży produkcyjnej (obróbka CNC, technologia,
itp.),
- znajomość systemów sterowania maszyn Siemens
(dodatkowy atut: Bosch, Fanuc),
- doświadczenie w pracy z klientami.

Wymagane umiejętności:
- komunikatywność w mowie i piśmie w j. angielskim

Nazwa firmy: SW Machines - Schwäbische Werkzeugmaschinen Polska Sp. z o.o.
Numer telefonu: +48 608800666
Adres e-mail: rekrutacja@sw-machines.com.pl
Partnerzy