Szukaj w działach:
Operator CNC - obróbka drewna
Numer ogłoszenia: 211
Data dodania: 22.01.2020
Kategoria: Produkcja
Wojewodztwo: Inne
Miejscowość: Wijchen
Kraj: Holandia

Obowiązki

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego Klienta szukamy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Wijchen, Holandia

Nasz klient zajmuje się produkcją transformatorów.
Holenderski oddział firmy produkuje izolacje do tych transformatorów.

Opis stanowiska pracy:
- Obsługa frezarek CNC do obróbki drewna (Biesse).
- Trzy maszyny 3 osiowe i jedna 5 osiowa.
- Wielkość detali 10x10x1 i 1500x3000x120 mm.
- Praca z programami AutoCAD, BSolid oraz sterowaniem Biesse.

Wymagania

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie.
- Tygodniowe wypłaty.
- Zakwaterowanie w prywatnym, jednoosobowym pokoju.
- Pracę na długi czas w miłej atmosferze.

Wymagania:
- Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Doświadczenie jako operator CNC przy obróbce drewna.
- Umiejętność czytania rysunku technicznego.
- Prawo jazdy i mile widziany własny samochód.
- Dyspozycyjność.
CV na adres: a.zawadzka@pran.eu

Nazwa firmy: PRAN
Numer telefonu: 0048326304042
Adres e-mail: a.zawadzka@pran.eu
Partnerzy