Szukaj w działach:
Frezer CNC - obróbka drewna
Numer ogłoszenia: 154
Data dodania: 15.04.2019
Kategoria: Produkcja
Wojewodztwo: Inne
Miejscowość: Wijchen
Kraj: Holandia

Obowiązki

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego Klienta szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wijchen, Holandia

Opis stanowiska pracy:
- Obsługa frezarek CNC do obróbki drewna (Biesse).
- Praca z programami AutoCAD, BSolid oraz sterowaniem Biesse.
- Sprawdzanie jakości wykonanych detali.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie- ok. 520- 550 euro net/40h - po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia.
- Tygodniowe wypłaty.
- Zakwaterowanie w prywatnym,jednoosobowym

Wymagania

- Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Doświadczenie jako operator CNC przy obróbce drewna.
- Umiejętność czytania rysunku technicznego.
- Prawo jazdy i widziany własny samochód.
- Dyspozycyjność na dłuższy czas.

Nazwa firmy: PRAN
Numer telefonu: 326304042
Adres e-mail: a.zawadzka@pran.eu
Partnerzy