Szukaj w działach:
Operator frezarek CNC (Fanuc)- 500 euro net/40h
Numer ogłoszenia: 118
Data dodania: 30.01.2019
Kategoria: Produkcja
Wojewodztwo: Inne
Miejscowość: Montfoort
Kraj: Holandia

Obowiązki

PRAN 1223

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Operator frezarek CNC (Fanuc)

Miejsce pracy: Montfoort, Holandia

Opis stanowiska:
- obsługa i programowanie frezarki CNC ze sterowaniem Fanuc
- praca na maszynie Doosan 5 osi
- praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 500 euro/40h (po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia)
- pracę na długi okres czasu
- możliwe nadgodziny
- możliewa praca na 2 zmiany

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy i preferowany własny samochód
- dyspozycyjność

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem \"Frezer Montfoort\"

Nazwa firmy: PRAN
Numer telefonu: 326304042
Adres e-mail: a.zawadzka@pran.eu
Partnerzy