Szukaj w działach:
Tokarz konwencjonalny
Numer ogłoszenia: 114
Data dodania: 25.10.2018
Kategoria: Produkcja
Wojewodztwo: Inne
Miejscowość: Raamsdonksveer
Kraj: Holandia

Obowiązki

KRAZ 1223.

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Raamsdonksveer, Holandia

Obowiązki:

- obsługa tokarek konwencjonalnych
- toczenie detali o dużych i średnich rozmiarach
- kontrola jakości wykonanego detalu

Oferujemy:

- wynagrodzenie godzinowe- ok. 16 euro netto/h + dodatki wakacyjne i urlopowe
- zakwaterowanie (wysoki standard, pojedyncze pokoje) i ubezpieczenie
- dojazd do pracy
- opiekę koordynatorów
- pracę na długo ok

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie jako operator tokarek manualnych
- min. komunikatywną znajomość j.angielskiego
- prawo jazdy
- dyspozycyjność

CV prosimy przesyłać na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem Tokarz konwencjonalny.

Prosimy o zamieszczenie w CV ponizszej klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie
rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)
Na pod

Nazwa firmy: PRAN
Numer telefonu: 326304042
Adres e-mail: a.zawadzka@pran.eu
Partnerzy