Szukaj w działach:

Nowa Stal

"Nowa Stal” to profesjonalne wydawnictwo skierowane do tych wszystkich, którzy są związani z polską branżą stali nierdzewnych oraz rynkiem aluminium. Docieramy do przedstawicieli firm zajmujących się produkcją, dystrybucją i przetwórstwem stali nierdzewnych oraz aluminium, a także firm będących odbiorcami tego rodzaju materiałów, jak i szeroko rozumianego otocznia biznesowego, mediów czy środowiska naukowego.

Nowa Stal to wydawnictwo poświęcone problemom związanym z zastosowaniami stali nierdzewnych i aluminium, opisujące wydarzenia na polskim i międzynarodowym rynku, prezentujące strategie przedsiębiorstw, sylwetki ludzi związanych z branżą oraz analizy aktualnych trendów, dane statystyczne i wiele innych użytecznych informacji.

Nowa Stal to pierwsze na rynku wydawnictwo tak szeroko opisujące polską branżę stali nierdzewnych oraz rynek aluminium – sektorów, w których działają setki firm, a ich przychody to kilkanaście miliardów złotych rocznie. Stale nierdzewne oraz aluminium mają niezwykle szerokie zastosowanie. Są wykorzystywane m.in. w  przemyśle, budownictwie, architekturze, wyposażeniu wnętrz i wielu innych sektorach.

Częstotliwość: dwumiesięcznik

Strona www:

www.nowastal.com.pl

Nowa Stal 
Wydawnictwo Prasowe AML Press
ul. Alpejska 2/8
04-628 Warszawa
tel/faks 22 8.13 20 64
biuro@amlpress.pl

Kontakt:

Aleksandra Tereszczenko – Dyrektor Biura Reklamy
tel. 505 272 819
e-mail: nowastal@amlpress.pl

 

Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy