Szukaj w działach:

FAKTY Magazyn GospodarczyFAKTY"
to prestiżowy magazyn poruszający główne aspekty polskiego życia gospodarczego i politycznego. Jego niepowtarzalna szata graficzna oraz celowo prowadzona dystrybucja - mająca na celu dotarcie do najbardziej wpływowych i opiniotwórczych ludzi ze świata biznesu i polityki - są naszymi dużymi atutami.
Współpraca z ministerstwami oraz wieloma izbami gospodarczymi, handlowymi i biznesowymi pozwala na bieżąco śledzić najważniejsze zagadnienia polskiej gospodarki.
Nasi główni czytelnicy to przedstawiciele biznesu, kadra zarządzająca dużymi i średnimi firmami w Polsce, przedstawiciele władz lokalnych oraz ugrupowań politycznych. FAKTY to komentarze i analizy poświęcone kluczowym gałęziom polskiej gospodarki. W specjalnych blokach tematycznych przyglądaliśmy się do tej pory m.in. drogownictwu, ekologii, energetyce, logistyce i wielu innym zagadnieniom. Prezentacja wybranych państw europejskich, ich kontaktów polityczno-gospodarczych z naszym krajem, jest ważną częścią naszej działalności wydawniczej.

FAKTY obecne są w środowisku politycznym (Sejm, Senat, kluby poselskie, organy rządowe i pozarządowe). Patronaty medialne nad Liderem Polskiej Ekologii i konkursami organizowanymi przez Wielkopolski Instytut Jakości oraz współpraca m.in. z Fundacją Teraz Polska, Przedsiębiorstwem Fair Play, Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP to nasze kolejne mocne atuty.

Częstotliwość: dwumiesięcznik

Cena: 4,20 zł

Strona www:
www.magazynfakty.pl

FAKTY
ul. Korfantego 75
01-496 Warszawa

Kontakt:
Redaktor naczelny:
Mariusz Gryżewski
e-mail: m.gryzewski@maxmedia.org.pl


 

Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy