Szukaj w działach:

Maintenance Manager Meeting 2020 - Grzymysławice k. Wrześni [8.9.2020]


W Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach k. Wrześni 8 września 2020 r. odbędzie się premierowa konferencja Maintenance Manager Meeting.

Czwarta rewolucja przemysłowa całkowicie zmienia dotychczasowe paradygmaty i eliminuje tradycyjną rolę działu utrzymania ruchu, wzmacniając jego znaczenie w długofalowej strategii firm produkcyjnych. Sprawniejsza przewidywalność scenariuszy produkcyjnych będzie niezbędna i będzie stanowiła podstawę wytwarzania spersonalizowanych produktów dla coraz bardziej wymagającego konsumenta. 

Inteligentna fabryka, często wytwarzająca poszczególne serie produktów, ma stać się niezawodnym ogniwem w całym łańcuchu wartości. Tak więc materializacja i istnienie inteligentnych fabryk przyszłości jest całkowicie zależne od funkcjonowania profesjonalnych działów utrzymania ruchu i strategii utrzymania ruchu 4.0. Działy te codziennie mierzą się z wieloma decyzjami podejmowanymi  w warunkach wysokiej nieprzewidywalności. Konferencja Maintenance Manager Meeting będzie dla nich odpowiedzią na pytania dotyczące ścieżki oraz kierunku rozwoju działów technicznych, aby mogły one odpowiadać wyzwaniom związanym z Przemysłem 4.0 i w maksymalnym stopniu korzystać z udogodnień dokonującej się cyfrowej transformacji. 

Czy działy UR są gotowe na rozwiązania Przemysłu 4.0? Jak za pomocą nowoczesnych technologii usprawniać przepływ materiałów na produkcji i zapobiegać nieplanowanym przestojom? Jak stworzyć środowisko pracy zgodne ze standardami bezpieczeństwa? Czy można zapobiegać rotacji pracowników w działach UR i nauczyć się skutecznie tworzyć wielopokoleniowe, szanujące się zespoły? Jak wykorzystać metodologie doskonalące do budowy autonomicznych zespołów? Jakie kompetencje będą wymagane od kierownika UR 4.0? Czy wystarczy mu tylko wiedza techniczna, czy będzie to raczej hybryda AI oraz umiejętności miękkich?

Program wydarzenia pozwoli uczestnikom nie tylko zwiększyć efektywność procesów produkcyjnych lub zmniejszyć liczbę awarii i nieplanowanych przestojów, ale także wyjść poza archaiczne postrzeganie działu UR i zaangażowanie go w tworzenie wysoko jakościowych produktów i wzrost konkurencyjności firmy. Konferencja jest skierowana do dyrektorów, kierowników i specjalistów utrzymania ruchu.

Korzyści z udziału w Maintenance Manager Meeting:

 • Ogromna dawka wiedzy - wystąpienia najlepszych w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi do optymalizacji działów utrzymania ruchu.
 • Networking - udział w naszych konferencjach pozwala nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować ciekawą, długotrwałą współpracą.
 • Materiały konferencyjne - darmowy egzemplarz czasopisma „Production Manager” ze specjalną zniżką na roczną prenumeratę, materiały od naszych partnerów oraz prezentacje multimedialne.
 • Atrakcyjne upominki - pod koniec każdej konferencji wręczane zostają atrakcyjne upominki od organizatorów oraz partnerów wydarzenia.

Udział w konferencji Maintenance Manager Meeting jest bezpłatny dla przedstawicieli działów utrzymania ruchu i produkcji!

Więcej informacji na stronie:
http://www.production-manager.pl/konferencja/maintenance-manager-meeting/

Miejsce:
Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii
Grzymysławice 10
Grzymysławice k. Wrześni

Kontakt:
Anna Zięba
Współpraca merytoryczna
tel.: 881 264 464
mail: anna.zieba@production-manager.pl

Paulina Kapturska
Informacje organizacyjne
tel.: 534 258 228
mail: paulina.kapturska@production-manager.pl

Kamil Matlak
Współpraca komercyjna
tel.: 536 204 070
mail: kamil.matlak@production-manager.pl


za 32 dni
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy