Szukaj w działach:

International Automotive Business Meeting - Katowice [28.11.2017]


W Katowicach 
dniach 28-29 listopada 2017 r. odbedzie się Konferencja International Automotive Business Meeting 2017.

Spotkaniu jest kluczowym wydarzeniem branży automotive w Polsce. Wezmą w nim udział reprezentanci polskich i europejskich władz oraz liderzy i eksperci branży samochodowej, którzy wspólnie poszukiwać będą odpowiedzi na pytanie, jak najświeższe trendy elektromobilności wpłyną na kształt polskiego sektora motoryzacyjnego.

International Automotive Business Meeting powstało dzięki wspólnemu zaangażowaniu Włoskej Izby Handlowo-Przemysłowej La Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia, Europejskiego Stowarzyszenia Dostawców Samochodów CLEPA oraz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej KISSE i objęte zostało honorowym patronatem Ambasady Włoch w Polsce.

Zagadnieniem szeroko omówionym podczas 
International Automotive Business Meeting 2017 będzie przyszłość elektormobilności w Polsce i Europie. Osią dyskusji toczącej się w czasie wydarzenia będą zmiany w standardowym łańcuchu dostaw dla pojazdów samochodowych, jak również to, w jaki sposób e-mobilność i systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na sektor motoryzacyjny w najbliższej przyszłości. Precyzyjnie przeanalizowane zostaną najnowsze trendy i prognozy w branży automotive, a także możliwości ich implementacji w polskiej gospodarce. 

Program Konferencji 

Inicjatorzy konferencji kładą silny nacisk na spotkania B2B i stworzenie płaszczyzny networkingowej z najważniejszymi przedstawicielami branży motoryzacyjnej oraz energetycznej w Polsce, oraz Europie. Do dyskusji włączą się przedstawiciele największych producentów samochodowych na świecie, w tym Enrico Pisino - Head of Research and Innovation FCA Fiat Chrysler Automobiles oraz Prezes Cluster Trasporti Italia 2020.

Strona www:
www.iabm2017.com

Miejsce:
Rezydencja Luxury Hotel
ul. Stara 1
41-940 Piekary Śląskie (Katowice)
Poland

Kontakt:
Anna Monika Stępień
E-mail: annamonika.stepien@cciip.pl
Tel.: +48 22 6219959
Mob.: +48 536 444 829

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy