Szukaj w działach:

III FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE - Tczew [21.11.2017]


Firma MOVIDA zaprasza 
w dniach 21-23 listopada 2017 roku do udziału w III Forum Jakości w Przemyśle.

To kolejna edycja spotkania dla osób zarządzających obszarem jakości w zakładach produkcyjnych. Jego głównym tematem będzie codzienna optymalizacja zarządzania jakością i kompleksowe podejście do efektywnego nowoczesnego zarządzania.

W czasie Forum wnikliwie omówione zostaną metody ciągłego i sprawnego doskonalenia jakości, rozwiązywania problemów jakościowych oraz rola działu zapewnienia jakości w sukcesie przedsiębiorstwa. Rozwój technologii i przekształcający się przemysł wymaga szybkiej adaptacji systemów oraz procesów - potrzebne jest nowoczesne kompleksowe zarządzanie organizacjami – integracja, komunikacja, a także szybkie reagowanie w czasie rzeczywistym, co skutkuje także potrzebą zmiany w zarządzaniu jakością. W czasie Forum zostanie podjęta próba uchwycenia kierunków i pogłębiania tych zmian w różnych obszarach i z uwzględnieniem stopnia dojrzałości organizacji.

Różnorodny program merytoryczny zostanie dopełniony przez Quality Session na żywo w zakładzie FLEX w Tczewie, który od  2000 roku projektuje i tworzy produkty ułatwiające życie, realizując wizję zintegrowanego oraz bardziej inteligentnego świata. W 2016 roku firma Flex dostała Polską Nagrodę Jakości i Pomorską Nagrodę Jakości.

Zwiedzanie zakładu FLEX to możliwość obejrzenia niezawodnych rozwiązań wprowadzonych w zarządzaniu jakością oraz zaznajomienie się z najlepszymi praktykami w tym zakresie. Zwiedzania poprowadzą eksperci, którzy odpowiedzą na pytania Uczestników i zaprezentują szczegółowe informacje merytoryczne. Wydarzenie uzupełnią kolacje networkingowo-integracyjne.

Strona www:
www.movida.com.pl 

Kontakt:
Katarzyna Dutkalska
Project Manager
Tel.: 22 501 713 890 
kdutkalska@movida.com.plzakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy