Szukaj w działach:

Tajwańska Misja Handlowa - Warszawa [18.9.2017]


Taiwan Trade Center Warsaw – polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) oraz New Taipei City Government zapraszają do Warszawy dnia 18 września 2017 r. do udziału w bezpłatnych spotkaniach handlowych z grupą 14 tajwańskich przedsiębiorców, którzy poszukują w Polsce partnerów biznesowych.


Tajwan słynie z innowacyjnych technologii i wysokiej jakości produktów wymagających specjalistycznego know-how. Przyjeżdżające do Polski firmy reprezentują następujące branże: maszyny, drobne elementy metalowe, produkty ICT, części samochodowe, komponenty elektroniczne.

Pełna lista firm tajwańskich

Spotkania mają charakter indywidualny i są umawiane na konkretną godzinę, w związku z tym wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt w celu rejestracji i ustalenia godziny spotkania.

Na spotkania mogą się Państwo rejestrować:

 1. Mailowo - przesyłając wypełniony Formularz Zgłoszeniowy na adres: warsaw@taitra.org.tw 
 2. Telefonicznie – kontaktując się z biurem TAITRA w Polsce: Taiwan Trade Center Warsaw +48 22 370 52 10. Osoba kontaktowa: Paweł Kotański, pawel@ttcw.it.pl, +48 22 370 52 13.
 3. Online – wypełniając Formularz Zgłoszeniowy

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Rejestracja trwa do 8 września. Spotkania będą odbywały się w półgodzinnych odstępach od godziny 10:00 do 18:00. Ilość miejsc jest ograniczona. Wcześniejsza rejestracja to większy wybór godzin spotkań.

Strona www:
www.warsaw.taiwantrade.com

Miejsce: 
InterContinental Warszawa
Sala konferencyjna Carmen + Don Giovanni
ul. Emilii Plater 49
00-125 Warszawa

Kontakt: 
Taiwan Trade Center Warsaw
Paweł Kotański
tel.: +48 22 370 52 13
pawel@ttcw.it.pl
 

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy