Szukaj w działach:

V CEE Manufacturing Excellence - Warszawa [22.6.2017]

„CEO Manufacturing Magazine” i wiodący magazyn poświęcony nieruchomościom komercyjnym „EuropaProperty.com” zapraszają na piąte coroczne CEE Manufacturing Excellence & Industrial Property Awards oraz „Manufacturing Strategy Summit” (MSS5).


Tego flagowego dla przemysłu oraz produkcji wydarzenia nie można przegapić. Swoje uczestnictwo na rok 2017 już potwierdziło ponad 200 członków wyższej kadry zarządzającej branży produkcyjnej, przemysłu, finansów, nieruchomości, HR, bankierów, a także innych branż.


Wydarzenie jest promowane na międzynarodowej arenie w czasie największych targów produkcyjnych na świecie Hannover Messe, w których w 2016 roku uczestniczyło 191,000, jak również jest partnerem tych i wielu innych regionalnych i międzynarodowych targów i konferencji przez cały rok.


Impreza obejmuje, wspiera i nagradza sukcesy we wszystkich gałęziach branży produkcyjnej.


Opierając się na sukcesie 4 ostatnich edycji, V edycja Manufacturing Excellence & Industrial Property Awards odbędzie się w Warszawie 22 czerwca 2017 r. ponownie w pięknej sali balowej hotelu InterContinental.


W ciągu ostatnich 5 lat „CEO Manufacturing Magazine” zajmował się regionem Europy środkowowschodniej i jest dystrybuowany wśród wyższej kadry zarządzającej branży produkcyjnej tego regionu. Magazyn jest prezentowany każdego roku w kwietniu podczas Hannover Messe.


„EuropaProperty.com”
przez ostatnie 12 lat opracowała kilka tytułów zajmujących się tematyką regionów CEE/ SEE, Rosją i CIS, koncentrując się na nieruchomościach komercyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem nieruchomości przemysłowych.


Konferencja Manufacturing Strategy Summit 2017


Niełatwe funkcjonowanie w branży produkcyjnej w Europie powoduje, że jednym z kluczowych zadań przedsiębiorstw jest utrzymywanie znaczącej przewagi konkurencyjnej dzięki innowacyjności oraz właściwej strategii. Konferencja Manufacturing Strategy Summit to jedyna taka impreza branżowa poświęcona Europie Środkowo-Wschodniej. Jej uczestnicy będą dyskutować o najskuteczniejszych praktykach, jak również strategiach w dziedzinie produkcji przemysłowej. W konferencji Manufacturing Strategy Summit 2017 wezmą udział specjaliści ze wszystkich sektorów produkcji. Prelegenci nie tylko podzielą się swoimi doświadczeniami w niełatwej sztuce przetrwania na kapryśnym rynku, ale także wskażą, jak skutecznie budować przewagę konkurencyjną na poziomie operacyjnym i rozwijać działalność.


Strona www:
www.manufacturingawards.eu


Miejsce:
InterContinental Hotel
ul. Emilii Plater 49 
Warszawa


Kontakt:

Craig Smith
Event Director
craig@europaproperty.com  
Tel.: +48 604 144 769


Anna Kaliszewska
Sales & Marketing Director
anna@europaproperty.com
Tel.: +48 601 382 667


Łukasz Paterek
Marketing Department
events@europaproperty.com
Tel.: +48 22 586 30 29


Michał Pietrasik 
Head of Nominations
europapr@europaproperty.com 
Tel.: +48 22 586 30 19
zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy