Szukaj w działach:

Przyszłość branży automotive w Polsce

 

International Automotive Business Meeting in Poland 2017
Fot.: Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce 

Konferencja International Automotive Business Meeting 2017, która odbędzie się w dniach 28 – 29 listopada br. w Katowicach jest kluczowym wydarzeniem branży automotive w Polsce. 

W spotkaniu wezmą udział reprezentanci polskich i europejskich władz oraz liderzy i eksperci branży samochodowej, którzy wspólnie poszukiwać będą odpowiedzi na pytanie, jak najświeższe trendy elektromobilności wpłyną na kształt polskiego sektora motoryzacyjnego.

International Automotive Business Meeting powstało dzięki wspólnemu zaangażowaniu Włoskej Izby Handlowo-Przemysłowej La Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia, Europejskiego Stowarzyszenia Dostawców Samochodów CLEPA oraz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej KISSE i objęte zostało honorowym patronatem Ambasady Włoch w Polsce.

Zagadnieniem szeroko omówionym podczas
International Automotive Business Meeting 2017 będzie przyszłość elektormobilności w Polsce i Europie. Osią dyskusji toczącej się w czasie wydarzenia będą zmiany w standardowym łańcuchu dostaw dla pojazdów samochodowych, jak również to, w jaki sposób e-mobilność i systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na sektor motoryzacyjny w najbliższej przyszłości. Precyzyjnie przeanalizowane zostaną najnowsze trendy i prognozy w branży automotive, a także możliwości ich implementacji w polskiej gospodarce. 

– „Polskę, podobnie jak całą Europę, czeka epoka elektryczności w motoryzacji. W odpowiedzi na to, jak wielkie zmiany czekają sektor motoryzacyjny w Polsce, organizujemy International Automotive Business Meeting 2017.” – mówi Piero Cannas, Prezes Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce – „Chcemy tym samym zainicjować dialog wszystkich stron zaangażowanych w proces przeobrażania się branży. Wydarzenie to będzie wyjątkową okazją do poszerzenia wiedzy o elektromobilności i nowych technologiach oraz znajdowania nowych partnerów biznesowych. Wierzymy, że wymiana opinii i doświadczeń realnie przełoży się na kształt czekających nas zmian w polskim sektorze motoryzacyjnym.”

Program Konferencji 

Zaangażowanie w cześć merytoryczną Konferencji International Automotive Business Meeting takich prelegentów jak: Alessandro Coda, Chief Technology Officer Europejskiego Stowarzyszenia Dostawców Samochodów CLEPA, Paweł Wideł, prezes Związku Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych, Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego i prezes Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych, Marcin Korolec - świadczy o wysokim poziomie organizowanego wydarzenia. Inicjatorzy konferencji kładą silny nacisk na spotkania B2B i stworzenie płaszczyzny networkingowej z najważniejszymi przedstawicielami branży motoryzacyjnej oraz energetycznej w Polsce, oraz Europie. Do dyskusji włączą się przedstawiciele największych producentów samochodowych na świecie, w tym Enrico Pisino - Head of Research and Innovation FCA Fiat Chrysler Automobiles oraz Prezes Cluster Trasporti Italia 2020.


Więcej informacji o Konferencji na stronie: www.iabm2017.com

 

Źródło: Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce

Dodano 13.11.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy