Szukaj w działach:
Przedstawiciel handlowy
Numer ogłoszenia: 52
Data dodania: 12.12.2016
Kategoria: Sprzedaż
Wojewodztwo: Inne
Miejscowość: cała Polska
Kraj: Polska

Obowiązki

Nasz Klient, włoski producent urządzeń do obróbki cieplnej metali jest nowoczesną i innowacyjną firmą produkcyjną z siedzibą w pobliżu miasta Padwa, w północno-wschodniej części Włoch. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń do obróbki indukcyjnej metali. Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju
przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, prezentacji produktów u klienta

Wymagania

Miejsce zamieszkania: cała Polska
Dobra znajomość języka angielskiego.
Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
Wykształcenie techniczne, min. średnie
Doświadczenie w sprzedaży maszyn i pieców do obróbki cieplnej stali i innych metali
Mile widziane doświadczenie z zakresu maszyn do obróbki indukcyjnej
Dyspozycyjność
Prawo jazdy (kategoria B)
Oferujemy:
zatrudnienie w innowacyjnym przedsiębiorstwie, z możliwością rozwoju, atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)

Nazwa firmy: Poland Consulting Services
Numer telefonu: 509203504
Adres e-mail: db@polandconsulting.com
Partnerzy