Szukaj w działach:
KONSTRUKTOR MECHANIK
Numer ogłoszenia: 36
Data dodania: 24.10.2016
Kategoria: Projektowanie/Wdrażanie
Wojewodztwo: Dolnośląskie
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska

Obowiązki

Projektowanie prostych maszyn i urządzeń dla przemysłu automotive.
Oferujemy:
- szybki rozwój zawodowy poprzez pracę nad prototypowymi konstrukcjami,
- uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach,
- zdobycie bogatego i wszechstronnego doświadczenia w zakresie rozwiązań technicznych, projektowania maszyn i urządzeń oraz technologii wytwarzania,
- dostęp do najnowszych narzędzi projektowania 3D oraz specjalistycznego oprogramowania wspierającego produkcję,
- i inne.

Wymagania

Oczekujemy:
- min. 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktora w dziale technicznym,
- doświadczenia w projektowaniu prostych maszyn i urządzeń dla przemysłu automotive,
- podstawowej znajomości układów pneumatycznych, napędowych i łożyskowych,
- znajomości Solid Edge,
- doświadczenia w pracy zespołowej przy realizacji projektów linii produkcyjnych,
- inicjatywy w działaniu oraz kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań,
- gotowości do odbywania podróży służbowych.

Nazwa firmy: process ROBOTICA
Numer telefonu: +48 790 699 966
Adres e-mail: rekrutacja@processrobotica.pl
Partnerzy