Szukaj w działach:

Eko3stość Sp. z o.o.

Mikołowska 57a.
41-200 Sosnowiec
woj. Śląskie
Polska
tel. +48 608 701 108
e-mail: kasia@eko3stosc.pl

Opis

Zajmujemy się śrutowaniem konstrukcji stalowych dla przemysłu.
Dysponujemy halą o powierzchni 3500 m2 z dwiema suwnicami 16 t.
Posiadamy komorę do śrutownia elementów konstrukcyjnych ponadgabarytowych, o wymiarach 5m x 4m (24m max. długość czyszczonego elementu).
Dysponujemy również w pełni automatyczną śrutownicą przelotową z przenośnikiem rolkowym, z oknem o wymiarach 1050mm x 650mm (maksymalna długość elementu to 20 m).
Zajmujemy się także malowaniem farbami antykorozyjnymi. Malujemy zgodne z wymogami warunków środowiska, które zostały sklasyfikowane w normie ISO 12944-2.
Nasza firma specjalizuje się też w renowacji maszyn górniczych, produkcyjnych oraz kontenerów stalowych do przewozu i magazynowania odpadów .
Wykonujemy usługę czyszczenia strumieniowo-ścierną na stali i betonie do uzyskania klasy czystości Sa 2,5 w miejscu wskazanym przez klienta na terenie całej Polski.
Zajmujemy się również czyszczeniem zabytkowych elewacji budynków z cegły, piaskowca, kamienia w całej Polsce, dysponujemy mobilną Multifunkcyjną oczyszczarką z USA SBS Trailer 500 do czyszczenia granulkami odpowiedniej sody dużych powierzchni z rdzy, brudu organicznego, starego lakieru, itp. Dużym atutem tej technologii jest biodegradowalne czyściwo (soda) która rozpuszcza się w temperaturze 20 stopni . Na życzenie klienta istnieje także możliwość użycia specjalnej sody do uzyskania klasy czystości Sa 2,5. 
Współpracujemy również z firmą transportową.

Oferta

Kategorie

Usługi branżowe
Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy