Szukaj w działach:

Sapa Aluminium Sp. z o.o.

Kopernika 18.
64-980 Trzcianka
woj. Wielkopolskie
Polska
tel. +48 67 35 25 105
e-mail: sapa@sapa.pl
e-mail: sapa.trzcianka@sapagroup.com
www.sapa.pl

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki

Opis

Sapa Aluminium to światowy lider aluminiowych rozwiązań łączący w sobie zjednoczone siły spółek Sapa. Sapa w Polsce posiada dwa zakłady produkcyjne, w Trzciance i w Chrzanowie, oraz zakład obróbczy i lakiernię proszkową w Łodzi i zatrudnia ponad 1000 pracowników. Oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i produkcji profili aluminiowych, obróbki mechanicznej i powierzchniowej, jak anodowanie i lakierowanie profili aluminiowych oraz montażu końcowego detali.

Oferta

Profile aluminiowe - Sapa dostarcza rozwiązań aluminiowych wykorzystywanych w transporcie, przemyśle, budownictwie, wyposażeniu wnętrz, motoryzacji, elektrotechnice i branży oświetleniowej. 

Wyciskanie - Technologia wyciskania oferowana przez firmę Sapa umożliwia tworzenie profili dostosowanych do potrzeb klientów związanych z praktycznie każdą dziedziną przemysłu.

Anodowanie - Proces ma na celu wytworzenie na powierzchni profilu aluminiowego lub na jego detalach ochronnej warstwy tlenku aluminium.

Lakierowanie - Lakierowanie proszkowe polega na rozpyleniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na elementach metalowych. 

Obróbka mechaniczna - Cięcie,  Gięcie, Wykrawanie,  Wiercenie i gwintowanie, Frezowanie, Obróbka powierzchniowa, Zagniatanie mostków termicznych,  Wykonanie nadruków, Spawanie elementów aluminiowych, Grawerowanie.  

 

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy